Zlodějské doupě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulezite / Andaria

+6
Tristan
inferno
Colombo
Sien(Matt)
QC piczo
Renald
10 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  QC piczo Mon Oct 20, 2008 1:48 pm

Renald napsal:Byl by dobrej nejakej klerik/lecitel .. jinak zlodej Smile)
Jinak nemame snad ani zadneho tvrdeho valecnika, ktery dokaze vymlatit zuby kazdemu, kdo se vzpira guilde Smile
Ehm ehm!!!!!
QC piczo
QC piczo

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Tue Oct 21, 2008 3:11 am

každopádně to chce už toho Crafta, který si pronajme tu hospodu v Havantu, ať se máme kde scházet.

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Tue Oct 21, 2008 3:13 am

houby, hádejte kdo může mít cooking na 100?Very Happy Hrana:DD

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Kavka Tue Oct 21, 2008 6:50 am

Dulezite / Andaria

Renald - Po október 13, 2008 3:00 pm
Takze, jaky bude nazev nasi guildy a jeji presne zamereni?
Taky to chce seznam vsech clenu ..
___________________________________________--
seznam jsem se pokusil sestavit:
Vincent Straka, zlodej
Herbert Straka, zloděj
Kaoris Kerius, Barbar[WAR]
Korlik, barbar [war]
Lareson, Hranicar
Sien, Elf Mag
Kulhavej Ctirad, zlodej
Zvonimir, Bard
Godfried Straka, hraničář
Bylina - zloděj
Kliff, human craft
______________________________________________-
co kdo hodlá plnit za funkci?
Už víme, že budeme hrát tu středověkou mafii? (mafie je ale už dost na skill, zkusil bych do zaměření procpat i něco, co se dá odehrát čistě přes RP)
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Renald Tue Oct 21, 2008 11:43 am

Tak to jo, me za celou tu dobu nedoslo ze jsi Gecko Smile
Si te pamatuju jeste z dob, kdy jsem byl strasny noob - to byl muj sen byt jako Hugo a byt Templar Very Happy

Kazdopadne, ze zacatku bych to videl jen na malou "odnoz" zlodejske guildy.
A hrat si to RP, dokud nezesilime.. (za tu dobu si udelat nejakou povest u hracu a i u GM)
A az pozdeji, kdy zesilime si muzeme upevnit moc v nejakem meste..

Proto by jsme mohli prvni bydlet nekde v docich, nebo tak.. kde je mene strazi a klid. A pak se rozrust pripadne dale.

Klidne hodte nejake navrhy atd, at to dame dokupy
Renald
Renald

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 10. 10. 08
Age : 37

http://www.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Tue Oct 21, 2008 1:59 pm

jsme si řekli ten Havant. Moc lidi tam neni, takze se nam moc lidi do toho srát nebude. Ty, co tam jsou, můžeme zkorumpovat(starostka, regent-bo jak). Místa je tam dost, je to taková vesnice na pěstování, takže do budoucna cechovním mágům a hlavně na to pivo. + můžeme na bylinky přes starostku uvalit nějak clo či rovnou embargo a pak to pašovat:)

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Havant

Příspěvek  Kavka Tue Oct 21, 2008 11:42 pm

Pivovar - podkrovi
2 stř. za den
(1 stř., tj. 50%) pro občana
634,2129
- volný -


...tak už ale začněme něco dělat!
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Renald Wed Oct 22, 2008 1:46 am

To podkrovi se neda pronajmout, je volne pristupne..
Pronajmout se na nem da akorat ten bar.

Tak to chce neco jineho, ale v havantu jsem uz nic dalsiho nenasel..
Renald
Renald

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 10. 10. 08
Age : 37

http://www.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Wed Oct 22, 2008 1:50 am

1. neni problem se domluvit s GM, pronajmout si pivovar(zamklý) a pronajmout si hostinec(odemklý)
2. já jsem občan Havantu, takže se to může robit přeze mněSmile

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Renald Wed Oct 22, 2008 3:09 am

Zkus to zaridit.. ono zatim nejde o guildhouse, ale proste takove doupe a sklad kradeneho zbozi..
S vetsinou vas jsem se uz videl ve hre.
Tak dneska by jsme mohli zacit
Renald
Renald

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 10. 10. 08
Age : 37

http://www.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Wed Oct 22, 2008 8:49 am

tak mám špatnou zprávu: 1. v Havantu už hospoda je 2. pivovar je nepronajimatelný.

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Kavka Wed Oct 22, 2008 10:22 am

tak co to zkusit jinde? Já bych právě naopak zlodějskou guildu udělal ve městě, kde je nejvíc lidí (přijde mi to nejlogičtější, že organizované podsvětí nejlíp funguje jen tam, kde je co nejvíc lidí) a hlavně bych jí rozjel nějak nenápadně... tzn. například bych rozjel dovážku zeleniny až do domu, úslužné zelináře a hlavního bosse celé organizace - nenápadného dobrosrdečného bracha v obchodě ovoce-zelenina. Kdo by taky podezříval zelináře...

Spojil bych se s GM a zkusil s nimi domluvit celý takový quest pro ostatní hráče - že bychom prostě hráni defakto NPC z tohoto příběhu... Kdo si vzpomíná na "Tiché místo" na ID, ten ví co asi myslím...

Co vy na to?
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Wed Oct 22, 2008 10:47 am

já neplánoval, že bychom byli "zlodějský cech", ani Renald neměl přesně tohle v úmyslu. Podle mně to měl v úmyslu spíše ve stylu mafie, ne zlodějů.

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Sien(Matt) Wed Oct 22, 2008 3:20 pm

Souhlasim s colombem jeliz ne vsichni jsou zlodeji. A mafie by pokryla vsechna povolani

Sien(Matt)

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Renald Wed Oct 22, 2008 3:23 pm

Ja to tak i myslel..
Jen proste nemam rad slovo "mafie"
Renald
Renald

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 10. 10. 08
Age : 37

http://www.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Kavka Wed Oct 22, 2008 10:50 pm

pojďme slovíčkařit!
použil jsem výrazů "zlodějská guilda", protože mi do středověku "mafie" nepasuje, ale mafii chápu a souhlasím s tím
a čemu na větě:
přijde mi to nejlogičtější, že organizované podsvětí nejlíp funguje jen tam, kde je co nejvíc lidí
nerozumíte?

Jen jsem prostě chtěl, aby se celý tento kalý podnik skryl pod nějakou zajímavou slupku, která k nám naláká lidi a bude snazší získávat informace.
- "Informace, to je moc! Kdo to řekl?"
- "Nevim"
- "Hmm, já taky ne"
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Colombo Thu Oct 23, 2008 2:06 am

To záleží. Pokud chceš fungovat neustále skrytě, pak ano. Ale pokud chceš hodně kecat do správy města, pak je lepší něco menšího, kde budeme nejsilnější frakce.

Colombo

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Kavka Thu Oct 23, 2008 3:02 am

Osobně bych do správy města nijak moc nemluvil, spíše s GM domluvil podporu a začlenění do nějaké dějové linie a udělal život města skutečnější a uvěřitelnější v tom, že bychom se potom mohli i spojit s nějakými významnými hráči a guildami a byli tajným jazýčkem na vahách při řešení právě při nějakých správních záležitostech. Ale určitě by bylo zajímavější vstupovat do toho skrytě a manipulovat z pozadí těmi lidmi, než vystoupit veřejně z pozice silné frakce... opakuji ale "osobně"... jak jse na tom s představama Vy? a má někdo kontakt na ANDA GM?
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Renald Thu Oct 23, 2008 3:10 am

Ja bych to taky rad videl tajne...
- I kdyz bych nastrkal nase lidi i mezi strazne, nebo do rady mesta. Ale stale tak, abychon nevystupovali moc napovrch.. Aby nikdo nevedel, ze jsme to vlastne my..
Verejne muzeme vystupovat jen v nekterych vecech, nebo nekterych castech mesta...

Aby lidem bylo jasne ze to je proste nase, ale pritom to proste nebylo videt.
Na GM kontakt nemam.. jen jsem s nimi trochu mluvil po emailu
Renald
Renald

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 10. 10. 08
Age : 37

http://www.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Rostak Thu Oct 23, 2008 2:24 pm

Ahoj, většina mě znáte z ID, Gecko mě zná jako Ariona když sem na ID začínal, ostatní mě budou znát spíš jako Chaviera d'Monterrey, tahle postava na ID stále existuje. Jinak sem prostě Wassago.

Na Andarii mám nahráno něco přez dva roky, momentálně mám téměř hotovou postavu Assasina s nezanedbatelným majetkem, a gildou, která před půlrokem umřela kvůli tomu, že umřel její vůdce Rytíř von Chava, vládce Andoru (starosta města). O gildu se po jeho smrti starala jeho pravá ruka, řemeslnice koláček, zatímco já sem si užíval PVP orgie na Age of Conan, nyní jsem se rozhodl začít opět hrát na andárii a převzít s laskavým dovolením slečny Koláčka otěže nad gildou a udělat z ní zločineckou organizaci, nebo spíše jádro či centrálu podsvětí (galerky). Chci být hlava podsvětí, neboli šéf/kingpin. Moje postava i já sám k tomu mám potřebné předpoklady (prostředky, spojence, kontakty, zkušenosti).
Všichni tady povětšinou respektujete Renalda jako nejvyšší autoritu, takže byste mohli pod jeho vedením vytvořit něco čemu by se dalo říkat "banda pobudů" či gank, oblast působnosti nechám na vás, nesmí být však v rozporu s hlavní myšlenkou, kterou jest "podsvětí". Já jako "šéf" jenom určím pravidla, tak abyste neskončili hned na popravišti nebo aby se to vše nezvrtlo v nějaký PK akce "oko za oko, zub za zub". Jednoduše byste byli samostatná buňka mojí organizace. Já sám bych měl svůj vlastní "personál".
Jméno gildy je irelevantní, nenosili byste značku, už jen kvůli tomu, že je to jako pěst na voko, být označkovaným zločincem je blbost.
Pokud se Vám moje myšlenka líbí, najdu si Vás ve hře a obeznámím Vás se svým plánem blíže jak ve hře, tak na fóru gildy, na které vás přizvu.

Rostak

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Renald Thu Oct 23, 2008 2:34 pm

Jo, tak trochu jsem to rozepsal tady - Struktůra stáje zlodějů
Ať se pořádně dohodneme předtím, než do toho po hlavě skočíme. Doufám, že je tam vše co je potřeba..
Je to vlastě rozšíření toho, co psal Wassago nahoře předemnou..
Renald
Renald

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 10. 10. 08
Age : 37

http://www.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Kavka Thu Oct 23, 2008 11:45 pm

No to se snadno řekne, rád bych využil služby charakterních a uvážlivých lidí, jako ráčíme být my. Ale nestačí se jen odkázat na společné známé a předat jejich pozdravy.

Jak jistě ráčíte vědět a znát, milej pane, je dobré před vobchodem a navázáním obchodních kontaktůch zavázati si společnost nějakým hmotným poutem. Při zmínce o vašem nemalém majetku *otřel sliny* bych takovouto záležitost čekal na prvním místě. Sem sice jenom chudej kluk z ulice, ale život mě naučil, jak se řečma dostat k nejedný informaci a vím, že ty bejvaji ceněným zbóžím.
Ostatní pánové přítomný v týdle putyce se navíc ještě dokážou vohánět dýkou nebo vobuchem a dokážou odstranit malé překážky na Vaší cestě sypaný vokvětníma plátkama růžích. Co ale bude kapat z Vaší tučný pečeně nám, řadovejm pěšákům vaší ctěný velký partie?

Neráčeji se na mě zlobit, otče, ale jistě by váš vliv mohl zajistit zdejším pánům nějaké prebendy, teplá místečka na ouřadech, nebo vilky pro trávení odpočinku s přístavníma kurvama.
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Sien(Matt) Fri Oct 24, 2008 12:57 pm

SVETLO -
Pokud chcete videt porad svetlo tak v razoru - zalozka General dejte Light levels a budete mit porad svetlo .-D

Sien(Matt)

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 13. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Rostak Sun Oct 26, 2008 7:13 am

Myslim bude dobry nechat vas trochu rozkoukat, asi tak mesic, za ten mesic se to vytridi, nekdo s tim sekne, nekdo zustane. Kdyz zbudete tri tak to bude snad aji vyhra. Pak bych nabral celou skupinu na mesic na zkousku, dam vam maly pronajem v andoru, nejaky vybaveni a drobny kapital do zacatku.
Zatim ste pro me nepouzitelny jednak pro to ze ste mlikari a nejste dost schopni a ani neznate mapu, navic nechcu investovat cas a prostredky do nekoho, kdo s tim do tydne sekne a sem si temer jisty, ze polovina to tak udela, konkretne u Gecka sem si temer 100% jistej, ikdyz v jeho pripade mi to bude asi aji nejvic lito.

Rostak

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Kavka Sun Oct 26, 2008 4:09 pm

Rostak napsal:konkretne u Gecka sem si temer 100% jistej

Hele, todle bolí! Jasně, že s tim asi seknu (poněvadž nemam čas na skillování masakrmašiny a jen málo času na RP a koneckonců vždycky nakonec smáznu ), ale mam city, jasný?!
Najdu si tě ve hře na veřejnosti a zahraju ti takovou sirotkovskou scénu, že mi budeš muset pustit půl majetku, abys nevypadal jako Herodes!
Kavka
Kavka

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dulezite / Andaria - Stránka 3 Empty Re: Dulezite / Andaria

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru